+420 774 724 068
info@modaco.cz
Přejít do eshopu

O nás

O nás

MODACO s.r.o., váš dlouholetýpartner

Společnost MODACO-GROUP s.r.o. s.r.o. byla založena v roce 2010. Zabývá se revizemi vyhrazených technických zařízení (plynové kondenzační kotle a solární systémy). Slovenská společnost Modaco s.r.o. založila na území ČR organizační složku a společnost MODACO-GROUP s.r.o. je její nástupce. Vedení firmy zajišťuje pan Miroslav Jančo.

Doposud se podařilo navázat spolupráci s velkým počtem zákazníků z řad privátní klientely, avšak také s velkými společnostmi při realizací velkoobjemových zakázek. V květnu 2010 se společnost přestěhovala do nových prostor, které vycházejí vstříc potřebám zákazníků a jsou také bezpečným zázemím pro naše zaměstnance. Při slavnostním otevření těchto nových prodejních prostor na adrese Jeronýmova 4 v Brně-Židenicích byli účastni také zástupci společnosti Viessmann a z rukou jednatele této společnosti byl předán certifikát potvrzující splnění náročných kritérií opravňujících k označení Viessmann zákaznické centrum.

Zákaznické centrum společnosti VIESSMANN

Naše společná  cesta k zákazníkovi

Zajištění služeb pro zákazníky, počínaje uvedením přístroje do provozu, servisní péčí po celou dobu jeho životnosti až po jeho demontáž a likvidaci, je díky propracovanému systému servisní sítě a odborného školení na velmi dobré úrovni. Přesto existují rozdíly ve službách, které nabízejí jednotlivé servisní organizace a zákazník je mnohdy postaven před nelehkou volbu, pro které servisní místo se má v danou chvíli rozhodnout.

Zde nabízíme zájemcům a našim zákazníkům, kteří ke kvalitnímu zakoupenému produktu očekávají a vyžadují adekvátní kvalitní úroveň servisních služeb možnost, jak si ověřit, že v popředí veškerého našeho konání vždy stojí zákazník a všechno je realizováno podle jeho přání.  Tato nabídka zprostředkovaná společností MODACO-GROUP s.r.o. zajistí nejvyšší spolehlivost, kvalitu a úroveň servisních služeb, kterou bychom chtěli standardně nabízet na všech místech  naší republiky s dosažitelností všem zákazníkům. Také díky těmto námi poskytovaným službám jsme mohli převzít označení

VIESSMANN zákaznické centrum

Certifikované zákaznické centrum je značkou nejvyšší kvality, která je zapůjčena pouze organizaci, která splňuje velmi přísná kritéria výběru, daná požadavky společnosti Viessmann a samozřejmě požadavky zákazníků a trhu. O udělení tohoto prestižního označení a uvedení v seznamu certifikovaných servisních míst rozhoduje komise obchodního zastoupení Viessmann po projednání s příslušným servisním místem, v tomto případě společností MODACO-GROUP s.r.o.. Podkladem hodnocení je splnění podmínek, které byly stanoveny pro oblast České republiky na základě praktických zkušeností a řešených problémů v průběhu uplynulých let.

Označení Viessmann zákaznické centrum poskytuje zákazníkovi garanci kvality služeb odpovídající kvalitě produktů či přístrojů společnosti Viessmann a věříme, že při našem budování a hledání cesty k zákazníkovi nabízíme tímto spolehlivost a jistou i do jejich domovů.

0+
Vyměněných vodoměrů
0+
Vyměněných metrů rozvodů
0+
Odstraněných poruch
0+
Servisů kotlů ročně

Časte otázky

Ptáte se nás nejčastěji

Zde naleznete nejčastější otázky, které se nás ptáte. V případě, že zde váš dotaz nenajdete, neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím formuláře nebo nám zavolejte.

Minimálně jednou za rok.
Samozřejmě.
Nabízíme i havarijní službu, tak nás stačí jen kontaktovat na telefonním čísle.

Máte dotaz nebo potřebujete poradit?

Rádi vám pomůžeme, odpovíme na otázky, nebo navrhneme řešení a další postup. +420 774 704 068

map-marker